Ochutnávka vín ve vinném sklípku - Mutěnice

 

Ochutnávku vín zajistíme jak pro náhodné kolemjdoucí, tak i pro ty, co jsou u nás ubytovaníUbytování máme až pro 31 osob a více se dozvíte v záložce vinné sklepy - ubytování.

 

Ochutnávka vín probíhá přímo v podzemní části vinného sklípku mezi sudy. Za přibližně 2hodinovou zábavu zaplatíte pouhých 200,-/os. Při této ceně je minimální počet 4,os.V případě menšího počtu je cena jednotná, a to 800,-. 

Ochutnáte více než 10 vzorků jak moravského vína, tak i pálenky, která ke Slovácku neodmyslitelně patří. Ubytovaní mají při počtu 10 osob a více, k ochutnávce vín, neomezenou konzumaci do půlnoci za pouhých 50,-/os. Ostatní u nás ubytovaní si ji mohou dokoupit za 100,-/os a pro ubytované jinde je cena  150,-/os. Ve sklípku lidem pomáháme vtipem a nadhledem najít cestu k vínu, případně ji podpořit, ale rozhodně nenudit rozsáhlým výkladem. Pobavení je pro nás stejně důležité, jako chuť a kvalita vína. V podobném duchu jak říkal můj děda: "Píj! Ať máš aspoň neco v hlavě".

 

"A když sa pije, tak by sa mělo aj jest". Zamastit žaludek uzeným masem, nebo raději škvarek? Vyberte se v záložce občerstvení.